Baza wiedzy

Wewnętrzna baza wiedzy stowarzyszenia zawierająca całe know-how organizacji w jednym miejscu! Odkrywaj i uzupełniaj gromadzoną przez lata wiedzę. Baza wiedzy może być przeglądana i uzupełniana przez wszystkich członków Stowarzyszenia KoLiber: http://wiki.koliber.org/ . Logowanie odbywa się poprzez taki sam login i hasło jak na witrynach portalu WWW. Jesteś członkiem stowarzyszenia, a nie masz jeszcze swojego konta i profilu na naszym portalu? Skontaktuj się z administratorem poprzez poniższy formularz podając swoje imię, nazwisko, oddział oraz listę wszystkich sprawowanych funkcji w stowarzyszeniu (o ile jakieś są).

Skontaktuj się z nami


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie KoLiber z siedzibą w Warszawie, ul. Aleja Solidarności 82, w celu kontaktowania się ze mną.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być administrator oraz podmioty przetwarzające Stowarzyszenia KoLiber.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: koliber@koliber.org