Biuletyn elektroniczny

Biuletyn elektroniczny jest usługą IT służącą do wysyłania i monitorowania masowych wysyłek zgodnych z naszą polityką antyspamową i polityką prywatności. Do naszego biuletynu można zapisać na każdej witrynie portalu. Biuletyn wysyłany jest z wykorzystaniem systemu CiviCRM: http://it.koliber.org/wp-admin/admin.php?page=CiviCRM . Zachęcamy wszystkie oddziały skorzystania z systemu i poszerzania swojego grona odbiorców.

Zachęcamy do kontaktu z administratorem system poprzez poniższy formularz.

Skontaktuj się z nami


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie KoLiber z siedzibą w Warszawie, ul. Aleja Solidarności 82, w celu kontaktowania się ze mną.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być administrator oraz podmioty przetwarzające Stowarzyszenia KoLiber.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: koliber@koliber.org