Serwis WWW

Zachęcamy do uzupełniania biografii, zdjęcia profilowego i danych kontaktowych na swoim profilu KoLibranta: http://it.koliber.org/wp-admin/profile.php. Serwis WWW http://koliber.org/ jest usługą IT służącą do prezentacji i zarządzania treścią. Serwis składa się z kilkudziesięciu zintegrowanych ze sobą witryn regionalnych i projektowych, na których prezentowane są informacje o działalności całego stowarzyszenia.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem serwisu poprzez poniższy formularz.

Skontaktuj się z nami


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie KoLiber z siedzibą w Warszawie, ul. Aleja Solidarności 82, w celu kontaktowania się ze mną.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być administrator oraz podmioty przetwarzające Stowarzyszenia KoLiber.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: koliber@koliber.org