Centrum Informatyczne tworzą zarówno specjaliści jak i laicy, dopiero zaczynający przygodę z technologią informacyjną. Dołącz do nas, twórz z nami coś niezwykłego, zdobądź cenne doświadczenie i przekonaj się, że IT może być znakomitą zabawą!

Mecenas KoLibra

w ekonomii interesuje mnie Austriacka Szkoła Ekonomii, w teleinformatyce wykorzystanie technik komunikacyjnych i informacyjnych w administracji publicznej a w sporcie sztuki walk – trenowałem judo, taekwondo i kick-boxing.

DZIAŁALNOŚĆ W STOWARZYSZENIU. W Stowarzyszeniu KoLiber od 2010 roku. Od 2011 roku koordynował projekty Latający Uniwersytet KoLibra i Lekcje Ekonomii dla Dzieci. W 2012 roku był wiceprezesem KoLiber Warszawa. Od czerwca do grudnia 2012 roku był skarbnikiem i I wiceprezesem KoLibra, a 8 grudnia 2012 roku został wybrany na stanowisko Prezesa Stowarzyszenia KoLiber. W 2014 roku był przewodniczeniem Sądu Naczelnego, a aktualnie zajmuje się koordynowaniem Centrum Informatycznego KoLibra.

BIOGRAM. Niepokorny idealista, którego zderzenie w zbyt młodym wieku z konserwatywnym liberalizmem skazało na nieustanną potrzebę zgłębiania i szerzenia wolnościowych idei. Od 1990 roku mieszkał w Puławach, gdzie w wieku 17 lat założył Młodzieżową Sekcję UPR. Działał w niej do października 2009 roku, kiedy to udał się na studencką emigrację na Politechnikę Warszawską by kształcić się na makrokierunku Elektronika, Informatyka i Telekomunikacja. Od 2011 roku pracuje w firmie teleinformatycznej Telsar Sp. z o.o.. Po obronieniu pracy dyplomowej inżynierskiej w 2013 roku zajmuje się przygotowaniem pracy magisterskiej pod tytułem: “Skuteczne wykorzystanie technik komunikacyjnych i informacyjnych w organizacjach pozarządowych”. Od 2015 roku szczęśliwy mąż.

Więcej

Grafiką i tworzeniem stron zainteresowałem się jeszcze w gimnazjum, później stare pasje odżyły, kiedy postanowiłem zmienić studia humanistyczne na informatyczne. Dzisiaj jestem grafikiem, web developerem i programistą aplikacji na platformę Android, który lubi to co robi. Dla KoLibra udało mi się wykonać szereg grafik, plakatów, ulotek, banerów na strony, mam nadzieję przydać się również jako programista PHP, bo to – obok programowania aplikacji na Androida – daje mi największą frajdę.

Więcej

Przedsiębiorca. Militarysta. Wolny czas spędzający przy starym motorze.  W Stowarzyszeniu KoLiber o/Trójmiasto pełniący funkcje członka Okręgowej Komisji Rewizyjnej. Swoją wiedzą i umiejętnościami wspiera  Centrum Informatyczne KoLibra i Centrum Finansowe KoLibra.

Więcej

Mecenas KoLibra, laureat Skrzydeł KoLibra

Urodzony w dniu patrona wojowników i rycerzy, roku pamiętnego. Zawsze młody. Z pokolenia co waląc głową w szklany sufit utwardziło ją do tego stopnia, że za nic ma teorie spokoju społecznego, miraże pokory, świadomość akceptacji zgniłych konsensusów. Architekt, designer, codziennie dyrektor, kreatywny dyrektor. Pisze, tworzy, projektuje, czasem gra… na nerwach gra. W Nowodworku – duch niespokojny, potem wiele lat w Londynie. Lubi Warszawę bo nie znosi stagnacji. Kocha zmieniać i mieć wpływ, na genius loci, na szarzyznę, na mentalną nieudolność, na brak logiki.

Jest z Kazimierza, to znacznie więcej niż powiedzieć – że jest z Krakowa, czy z krakowskiego Kazimierza. To konstytuuje, utwardza, zmienia. Pamięta tę dzielnicę jak jeszcze była, a nie tylko stała się. Była czymś więcej niż wylęgarnią lansiarskich bananów, była dzielnicą ludzi przegranych, złamanych, ale pięknych. Dumnych i nieokiełznanych, ludzi bez zgody na system, który niewolił w sobie, na sobie, ponad sobą. Działa, inspiruje, kształtuje – słowem wojownik kreacji. I niech tak pozostanie.

Współtwórca i udziałowiec wielu inicjatyw, happeningów i działań artystycznych, wielokrotnie nagradzany.
Współtwórca portalów Fronda.pl, Rebelya.pl, odpowiedzialny za działania internetowe w Tygodniku Opinii Do Rzeczy.
Uwielbia reklamowe wirusy, działania impulsowe, budowanie przewagi wizerunkowej za pomocą kreacji i idei kreatywnych.
Pisze scenariusze, wiersze, rzeźbi, maluje, rysuje, projektuje.
Od lat usiłuje zapanować nad wewnętrznym chaosem, ma z tym problemy – ale walczy, dzielnie walczy.

Laureat Skrzydeł KoLibra 2001

Amen.

Więcej