Centrum Informatyczne tworzą zarówno specjaliści jak i laicy, dopiero zaczynający przygodę z technologią informacyjną. Dołącz do nas, twórz z nami coś niezwykłego, zdobądź cenne doświadczenie i przekonaj się, że IT może być znakomitą zabawą!

Mecenas KoLibra

w ekonomii interesuje mnie Austriacka Szkoła Ekonomii, w teleinformatyce wykorzystanie technik komunikacyjnych i informacyjnych w administracji publicznej a w sporcie sztuki walk – trenowałem judo, taekwondo i kick-boxing.

DZIAŁALNOŚĆ W STOWARZYSZENIU. W Stowarzyszeniu KoLiber od 2010 roku. Od 2011 roku koordynował projekty Latający Uniwersytet KoLibra i Lekcje Ekonomii dla Dzieci. W 2012 roku był wiceprezesem KoLiber Warszawa. Od czerwca do grudnia 2012 roku był skarbnikiem i I wiceprezesem KoLibra, a 8 grudnia 2012 roku został wybrany na stanowisko Prezesa Stowarzyszenia KoLiber. W 2014 roku był przewodniczeniem Sądu Naczelnego, a aktualnie zajmuje się koordynowaniem Centrum Informatycznego KoLibra.

BIOGRAM. Niepokorny idealista, którego zderzenie w zbyt młodym wieku z konserwatywnym liberalizmem skazało na nieustanną potrzebę zgłębiania i szerzenia wolnościowych idei. Od 1990 roku mieszkał w Puławach, gdzie w wieku 17 lat założył Młodzieżową Sekcję UPR. Działał w niej do października 2009 roku, kiedy to udał się na studencką emigrację na Politechnikę Warszawską by kształcić się na makrokierunku Elektronika, Informatyka i Telekomunikacja. Od 2011 roku pracuje w firmie teleinformatycznej Telsar Sp. z o.o.. Po obronieniu pracy dyplomowej inżynierskiej w 2013 roku zajmuje się przygotowaniem pracy magisterskiej pod tytułem: “Skuteczne wykorzystanie technik komunikacyjnych i informacyjnych w organizacjach pozarządowych”. Od 2015 roku szczęśliwy mąż.

Więcej

Urodzony 4 marca 1998 roku w Blachowni. Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Częstochowie, student Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek informatyka.

Jeden z inicjatorów oddziału Częstochowa. W 2016 roku członek zwyczajny zarządu, w 2017 roku sekretarz oddziału Częstochowa. Od 14 maja 2018 sekretarz oddziału Poznań. W sierpniu 2018 mianowany na Sekretarza Zarządu Głównego.

Kontakt:

kamil.tyrek@koliber.org

tyrekkamil@gmail.com

Więcej